Druhá první schůzka :)

5. prosince 2014 v 18:18 | Ivuška |  Přípravy na matching
Myslela jsem si, že první schůzka se nebezpečně blíží - viz. poslední článek - ale mýlila jsem se. Blíží se ještě víc. Chystám se totiž přihlásit na schůzku i do CC, která je už 18. 12.2014. CC dělá schůzky vždy v konkrétní den v několika městech. Například v Praze je to vždy ve čtvrtek a konkrátně ve Vodičkově ulici. Další města jsou: Brno, Plzeň, Hradec Králové, České Budějovice, Ústí nad Labem, Olomouc, Frýdek Místek a Bratislava. Snad jsem na nic nezapomněla. I to je jeden z aspektů, který rozhoduje o tom, kdo si vybere jakou agenturu. Já jsem z Prahy, takže to neřeším, protože tu mám pobočky CC, CA i SA, ale chápu, že někdo si třeba vybírá podle toho, co má nejblíž.

Nakonec ani na jednu z těch schůzek nejdu sama. Do CA jdu s jednou slečnou, jak už jsem psala no a do CC půjdu s kamarádkou z tábora. Jezdím totiž na dětský sportovní tábor jako vedoucí a náhodou jsem se asi před měsícem dozvěděla, že jedna z vedoucích se taky chystá odjet. Dohodly jsme se, že se na ty schůzky přidá, co že fajn. :) Jsem ráda, že na to nebudu sama. Byla by paráda, kdyby nám třeba i vyšly rodiny někde poblíž, abychom se mohly navštěvovat. Do USA se sice moc těším a nebojím se, že se mi bude stýskat, ale bylo by fajn tam mít alespoň malý kousek toho českého života.

Ale to už předbíhám, třeba nakonec nikam nepojedu, třeba si mě dneska odnesou čertiiiiii!!!! :( Sedím tady s malým bratrancem a čekám na Mikuláše. :) Bude to poprvé, co budu jako "dospělý divák". Původně jsem to zažívala jako dítě, pak jsem obcházela ostatní děti jako andílek, ale tohle je premiéra, tak se hrozně těším. A taky se těším na zítra, protože mám narozeniny. :)

Tak se mějte hezky a snad nás nikoho ty čerti neodnesou! I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama