Osobnostní test

26. února 2015 v 21:43 | Ivuška |  Přípravy na matching
Nazdárek!

Moje CC aplikace je vyplněná na 86% a to je asi důvod, proč mi před 2 dny přišel e-mail s osobnostním testem. V e-mailu jsem se dočetla, že je potřeba tento test vyplnit kvůli tomu, abych mohla být zařazená do programu a aby se rodiny mohly dočíst, "jaká jsem".


Tyhle osobnostní testy mám docela ráda, ale musím říct, že tenhle byl asi jeden z nejtěžších. Vypadalo to tak, že bylo asi 30 "otázek" a u každé byly 4 tvrzení. Musela jsem vždycky vybrat jedno, které se na mne hodí nejvíc a jedno, které se na mne nehodí vůbec. Problém byl v tom, že občas jsem se viděla ve všech a občas v ničem. Jednou jsem to byla celá já ve všech čtyřech případech a podruhé jsem měla problém něco vybrat. Chtěla jsem se dnes vrátit na ten formulář a vyfotit vám, jak přesně to vypadalo. Bohužel už jsem se tam ale nedostala s tím, že už jsem test jednou vyplnila a nazdar. Tak zkusím napsat alespoň pár příkladů z hlavy:

a) Lidé se v mém okolí cítí dobře.
b) Většinou jsem dost precizní.
c) Nenechám se lehce vystresovat.
d) Vždy mám originální nápady.

nebo:

a) Ostatní ve mne vidí vůdce.
b) Jsem sebevědomá.
c) Své povinnosti vždy přesně splním.
d) Když jsem naštvaná, nezvyšuji hlas.

Jak jsem již psala - u každé čtveřice jsem musela označit 2 tvrzení. To, které mne vystihuje nejlíp a to, které mne vystihuje nejmíň. V pár případech byl docela problém něco označit tak, abych nevydapala jako uplnej idiot. Rozpačitý Každopádně jsem to nakonec nějak zvládla a během pikovteřiny mi přišly na e-mail výsledky:


Jedna z posledních věcí, co mi chybí doplnit do CC aplikace je galerie. Fotky už jsem chtěla nahrát, ale nevyšlo to. To už si ale nechám na další článek.

Ahoj, Iva

P.S. Od slavného zákazu kouření jsem si zapálila asi 7x. Mlčící No co, přestávám pomalu, ale jistě. Úžasný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama