Začínáme s přihláškou

4. února 2015 v 20:22 | Ivuška |  Přípravy na matching
Tak jsem se dnes nakopala do zadku a začala jsem pracovat na online přihlášce. Jsou totiž některé holky, které odlétají plus mínus stejně jako já a už mají match s nějakou rodinou. Bylo mi řečeno, že v létě je o rodiny docela "bitka", tak je asi lepší začít dřív. Sedím u toho 3 hodiny a hele!!! YOUR APPLICATION IS 41% DONE Úžasný Kéž by to šlo takhle rychle pořád. Bohužel ale součástí přihlášky jsou i reference, zpráva od doktora, dopis budoucí rodině a tak. To mi asi zabere víc času, než zaškrtnout, jestli jsem male, nebo female (snad jsem to zaškrtla správně).

Každopádně už jsem to skoro pěkně podělala Překvapený Psala jsem tam něco s chováním dítěte, ale neměla jsem tušení, jak se řekne "chovat dítě". Naštěstí mne stránka www.slovnik.cz nikdy nezradila a tak jsem se na ní obrátila s prosbou o radu. Ani tentokrát mne nezklamala, jen jsem asi špatně zadala dotaz. Do vyhledávače jsem si napsala pochovat dítě a vyjelo mi několik anglických výrazů. Nebyla jsem si jistá, který je ten nejlepší, tak jsem si naopak tyhle výrazy nechala přeložit zpátky do češtiny. Slovíčko "bury" trochu překvapilo, když se mi přeložilo jako: pohřbít, pochovat, zahrabat, ukrýt a tak dále. Najednou jsem si uvědomila, že slovo pochovat má vlastně víc významů, než mít v náručí krásný miminko, stupidně se na něj usmívat a šišlat. Nevím, jak moc by rodiny ocenili, že se těším, až v mojí vlastní rodině za pár měsíců přibyde jedno mimčo a já ho budu moci "pochovat". Asi si budu muset dávat větší pozor při googlování méně používanýcch slovíček, abych nenapsala nějakou další libovku. Smějící se

Tyhle chybičky jsou ideální v tom, že člověk pozná, že dneska už vážně stačilo. Takže vypínám počítač a na přihlášku se vrhnu zase někdy příště.

Mějte se hezky a prosím.....snažte se nepochovat žádný mimčo! Plačící

I.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama