Třetí rodina

1. dubna 2015 v 16:45 | Ivuška
Přišel mi e-mail: Dear Ivana, we are happy to let you know that the B******* Family living in Annandale, VA is currently rewieving your application.

Uplně první myšlenka byla, že sakra vůbec nevím, co je to VA. Potom mi došlo, že asi Virginie a přišla druhá myšlenka: Ježiš, to je zase nějaká poušť ne? Zjistila jsem ale, že jako studentka cestovního ruchu nestojím za nic, protože Virginie opravdu není poušť. Koukala jsem na mapy a město Annandale leží 13 mil od The White House. Úžasný Takže lokalita dobrá.
Vím, že to vypadá, že se zajímám HLAVNĚ o tu lokalitu, ale není to pravda. Jo, je pro mne důležitý, abych nebyla někde na farmě, kde není vůbec nic, ale jsou i důležitější věci. Mám nějaký svoje vysněný místa, ale jsem schopná udělat ústupek kvůli ideální rodině. Každopádně to bydliště na vás vybavne (jako jediné) hned v tom prvním e-mailu a tak vás to logicky zaujme dřív, než počat dětí a jejich zájmy.

E-mail jsem četla na mobilu, ale jejich profil se mi podařil otevřít až asi po hodině na normálním počítače. Nejdelší hodina na světě. Smějící se Už bylo docela pozdě, tak jsem nechtěla sedět u PC a dlouho si pročítat celý jejich profil. Koukla jsem jen na fotky, na věk dětí a ty nejzásadnější informace. Zdáli se mi fajn a v půl 5 ráno mi přišel e-mail s návrhem na skype. Říkala jsem si, proč ne? Jenže drufý den ráno jsem se ve škole pořádně podívala na zbytek profilu a přestávali se mi líbit. Katolící, kteří chodí každý víkend do kostela (nikomu to neberu, ale praktikovat se mi to nechce), poměrně dost zásadoví lidé s různými pravidly (např. večerka) atd. Přišlo mi, že bych byla spíš zaměstnanec, než člen rodiny a vyžadovali by mou práci ne na 100%, ale na 150%. Nakonec stejně celá komunikace s nima skončila tím, že potřebovali někoho už od půlky srpna a já chci odjet až na konci září. Proč? O tom až zase někdy příště.


Teď už nemám čas, protože za 15 minut mi začíná online seminář na téma How to interview with a host family. Pak napíšu, jaký to bylo. Úžasný

Nazdárek Mrkající
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama