Cesta a prvni den

16. září 2015 v 12:12 | Ivuska |  Training school
Booooze! Je toho vážně tolik, co bych chtěla napsat, ale vážně není kdy. Vzhledem k casovemu posunu je ten půl 6 rano a ja jsem už hodinu vzhůru. Ale alespoň mam konečně chviličku něco napsat a i ta wi-fi na docela jede, když na ni není 200 lidí najednou.

Tak já asi začnu cestou, to zní logicky. Letěla jsem v pondělí 14/9 ve 13:35 z Ruzyně. Jako doprovod jsem měla rodiče a Ondru. Byla jsem hrozně ráda, že tam jsou, ale musela jsem je vyhnat hned, jak to šlo, protože jsem nechtěla žádný dlouhý loučení. Prostě jsem dala kazdymu pusu a ahoj. Překvapilo mě, že chvilku po nich se přijeli rozloučit ještě brácha se švagrovou a malým Matyaskem, protože měli cestu kolem. Pak už jsem ale utíkala ke gatu a do letadla směr Londýn. To mělo z nějakýho důvodu dost opozdenej start, takže děkuju všem, kdo mi mávali na oblohu, ale zbytečně :D Let byl docela klidný, až na nějaký krátký turbulence, to se mi docela zvednul žaludek, ale ustala jsem to. nad Londýnem jsme opět docela dlouho krouzili a čekali na povolení, ale alespoň jsem si to tam docela prohlidla. Viděla jsem Tower bridge. :D Nakonec jsme naštěstí přistáli, ale asi o hodinu a půl později, tak jsem začala být nervózní z přestupu, ale všechno jsem stihla. Jen musím rict, že Londýnský letiště je vážně mega obrovský :D V letadla jsem seděla přímo uprostřed, to znamená, že jsem měla na každý straně jednoho chlapa a měla jsem z toho fakt ohromnou radost :( Pak jsem si ale všimla, že přes uličku si sedla mladá holka, která měla na kufru stejnou cedulku, jako jsem od agentury dostala i já a měla vedle sebe volno, tak jsem si k ní presedla. Jmenuje se Aiza, je to Ruská, ale žije v Dánsku. S tou se vlastně bavím až do teď, protože na pokoji jsem se spanelkou a kolumbijkou, tak ty se baví spolu španělsky a nějaká ceska je fakt nezajímá :D Takže cesta mi díky ní utekla rychleji, ale stejně to bylo nekonečný. V USA jsme přistáli kolem 9 večer, sešli jsme se s člověk který nás měl vyzvednout a čekali jsme ještě na další au pairs z jiných letadel. Já to zkrátím....Prostě to všechno hrozně trvalo a spát jsem ale až v 8 ceskyho casu, to znamená 25 hodin od posledního probuzení. Masakr....

Po příjezdu na univerzitu jsem dostala klíče a darkovy balíček od rodiny. Takovou koženou kabelu Culturl care, termosku, tričko I love NY, kartu do Starbucks, kartu do místního buficku a výlet do NY. Nutno podotknout, že tenhle balíček nedostali zdaleka všichni, Ha ha! :D tak jsem si to prohlídka a honem do postele, kde jsem strávila ty 3 hodiny. Rano docela dobrá snídaně a v 8 už jsme se začali učit. Co probírame? Jak bezpečně pracovat s dětmi, jak je psychologicky zpracovat, aby dělali to, co chceme, jaký můžeme dělataktivity s ruznyma vekovyma kkategoriema a tak. Jeli jsme od 8 do půl 7 a přestávky dohromady trvaly hodinu a 45 minut, takže jsem fakt hotová. Ale večer jsme si zasly ještě mimo areál do obchodu. Holky si kupovaly hlavně kosmetiku a sladkosti, ale já jsem se šla spíš jenom podívat, abych nesedela na pokoji, tak jsem si koupila kafe a šla jsem zase zpátky. Teď už je 6 ráno a nemá smysl se pokoušet dál spát, takže jdu vstávat. Opět se omlouvám za chyby, protože autokorekce není moje kamarádka a jak píšu rychle, tak to nekontruluju. Jo a fotky nahodim asi až v pátek z počítače, protože z mobilu mi to nejde. Ale kdo mě má na fb, tak má fotek dost :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabča Sabča | E-mail | Web | 16. září 2015 v 12:24 | Reagovat

Pěkný blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama